Jaka jest różnica pomiędzy Klientem, a Konsumentem - Klubowiczem Firmy CaliVita International, kupującym produkty na własne potrzeby?
W obydwu przypadkach cena tego samego produktu różni się od siebie aż o 30%. 

Klient jest osobą, która nabywa produkty po cenach detalicznych - z dodatkową marżą 30%
Konsument to osoba, która przyłączyła się do Klubu CaliVita International. Do zapisu potrzebne są następujące informacje o Tobie: imię i nazwisko, adres oraz PESEL. Przy zapisie otrzymujesz zestaw materiałów, katalog oraz możliwość zakupów w cenie klubowej z dodatkowo naliczanymi rabatami za większe zakupy. Komplet materiałów będzie zawierał informacje o wszystkich produktach firmy dostępnych w polskich salonach sprzedaży dla Klubowiczów. 

Jako Konsument masz również opłaconą roczną prenumeratę CaliNews - biuletynu firmowego, w którym pojawiają się najnowsze opracowania o produktach oraz informacje o ich stosowaniu. 


Zapis do klubu CaliVita następuje poprzez zakup produktu/ów z oferty polskiej na sumę nie mniejszą niż 85 zł, jest to już cena klubowa.

Zapisując się do klubu nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań, ani żadnych opłat, kupuje się kiedy chce i co chce zawsze w cenie klubowej. Klubowicze mogą również zamawiać sobie produkty z oferty zagranicznej - Rotterdam do własnego użytku.

Zestaw Startowyzestaw  materiałów informacyjnych, katalog produktów, prenumerata CaliNews.

Klubowicz ma również możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu zdrowia, oraz możliwość konsultacji z naszymi lekarzami znającymi preparaty CaliVita.

W CaliVita International jako Klubowicz nie masz obowiązku dokonywania jakichkolwiek zakupów.
Różnimy się tym od wielu firm - Klubowicz-Konsument kupuje produkty kiedy je potrzebuje i tyle ile chce! Wielu Konsumentów kupuje produkty dla swoich bliskich i znajomych - sami decydują o tym po jakiej cenie te produkty udostępniają tym osobom, uwzględniając np. swoje koszty przesyłki.

Firma nadaje każdemu Konsumentowi indywidualny numer członkowski i zawsze, kiedy dokonuje on zakupu, zobligowany jest do jego podania. Będąc Konsumentem CaliVita International możesz dokonywać zakupów w każdym polskim salonie sprzedaży oraz w dowolnym kraju, w którym Firma ma swoje oddziały. Możesz również dokonywać zakupów bezpośrednio z salonu w Rotterdamie (na zdjęciu: budynek World Trade Center Rotterdam - Holandia, w którym znajduje się również siedziba filmy CaliVita International na UE), który obsługuje całą Unię Europejską - również nowe kraje po unijnym rozszerzeniu. 

Będąc klubowiczem CaliVita można podjąć z nami współpracę, budując swój własny biznes MLM więcej na stronie - www.zdrowi.com.pl/biznes-mlm.htm